Polityka Prywatności

Polityka prywatności:

1. Operatorem niniejszego serwisu www.vitaa.pl jest firma Vitaa Sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie.
2. Serwis realizuje funkcję przedstawiania użytkownikom informacji o firmie Operatora oraz funkcje zbierania danych od samych użytkowników.
3. Pozyskiwanie danych od użytkownika następuje poprzez dobrowolne wprowadzanie informacji w formularzach oraz gromadzenie logów serwera www działającego pod adresem serwisu.
4. Dane podane przez użytkownika w formularzach mogą stanowić zbiór Klientów Vitaa Sp. z o.o. i są przetwarzane przez Spółkę w celu dokonania ewentualnego procesu obsługi zgłoszenia serwisowego lub kontaktu handlowego.
5. Podczas wizyty użytkownika na stronie serwisu, każdorazowo serwis zapisuje informacje na temat parametrów połączenia (tj. oznaczenie czasu i adres IP) celem sprawnej obsługi administrowania serwisem.
6. Dane agregowane przez serwis mogą być przedstawione upoważnionym organom na podstawie zgodnych z prawem żądań.
7. Mimo starannej kontroli treści wewnętrznych, serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści pojawiające się w linkach zewnętrznych. Za treści w powiązanych stronach odpowiada wyłącznie właściciel tych stron.
8. Nie gwarantujemy poprawności, kompletności i aktualności pojawiających się informacji.
W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek używania bądź nieużywania naszej strony internetowej.
9. Pozostawione przez użytkownika informacje osobowe, Spółka przechowuje i przetwarza zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. W innym przypadku opracowanie zapytań użytkownika nie jest możliwe. Vitaa Sp. z o.o. nie przekazuje danych użytkowników serwisu, łącznie z adresem e-mail, osobom trzecim.

©2020 Vitaa Sp. z o.o. wszystkie prawa zastrzeżone. Teksty, obrazy, grafiki, dźwięki, animacje i pliki video tak jak ich układ na stronie internetowej www.vitaa.pl podlegają ochronie przewidzianej w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych.