O nas

Vitaa powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie wsparcia oraz rozwoju usług serwisowych w medycynie diagnostyki obrazowej. Każdego dnia zmieniamy potrzeby Klientów w nowe wyzwania, poprawiając tym samym komfort Ich pracy. Dzięki temu nasi Klienci mogą skoncentrować się na celach dla nich strategicznych, a przy tym efektywnie i ekonomicznie zarządzać posiadaną infrastrukturą.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki ANKE (Shenzhen Anke High-tech Co Ltd.) w Polsce. Z najnowocześniejszą technologią skutecznie wspieramy rozwój diagnostyki obrazowej na terenie naszego kraju.

Strategia Vitaa kształtowana jest poprzez nieustanne dostosowywanie zakresu świadczonych usług do zmieniających się wymogów technicznych, rynkowych i prawnych. Dzięki temu, naszym Klientom oferujemy również używane systemy do diagnostyki obrazowej a także niezależny, pogwarancyjny serwis.

Vitaa skupia specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz serwisie urządzeń do diagnostyki obrazowej, a także w zarządzaniu infrastrukturą jednostek służby zdrowia. Wykorzystując zdobytą wiedzę, wspieramy Klientów w procesie budowy i eksploatacji pracowni diagnostycznych, służąc fachową pomocą na każdym etapie realizacji.